Search results

Ndaj sipas.: Newly listed | Lower price first | Higher price first

Shiten Mobilje Lokali

Shiten Mobilje Lokali

1200.00 Euro € - () - 27/08/2017

Shiten Mobilje Lokali:Banak,4 Komplete tavoline me nga 4 karrige, 5komplete tavoline te uleta me 2kolltuqe dopio+pupa 150.000 leke.Cel:0692168231.Vlore

Lancia ypsylon

Lancia ypsylon

1500.00 Euro € - () - 24/04/2017

Shitet Lancia Ypsylon,viti 2003,1.2Benzine,Kondicioner,gjendja perfekte motorrike dhe xhenerike.Amortizatore dhe goma te reja.Dokumentat te pagura deri ne Mars 2018.

lancia ypsylon

lancia ypsylon

1400.00 Euro € - () - 17/11/2016

Lancia ypsylon 1.2 benxin 2003 . Ne gendje shume te mire xhenerike dhe motorike . E mbajtur nga femer . Shitet ose nderrohet me makine me kamjo automatike duke shtuar diferencen.0682015626

  • 1