Search results

Ndaj sipas.: Newly listed | Lower price first | Higher price first

dyqan me qera

25000.00 Euro € - () - 08/05/2017

jap me qera dyqan 25m2 ne rrugen Komuna e Parisit,kati i pare, i pershtatshem per zyra,dentist,berber,floktore etj. Dyqani ndodhet 30m larg rruges kryesore .cmimi eshte 25000leke

dyqan me qera

15.00 Euro € - () - 08/05/2017

jap me qera dyqan 30m2 ne rrugen Komuna e Parisit,kati i pare, i pershtatshem per zyra,dentist,berber,floktore etj. Dyqani ndodhet 30m larg rruges kryesore

shtepi me qera

Sipas marreveshjes - () - 09/04/2017

Jepet me qera apartament 2+1 .pallati ngjitur me caffe vogue ne komune te parisit me siperfaqe 100m2.Eshte ne rruge kat te 6te ,me ashensor,pallat i ri.I pamobiluar.Ka te moiluar vec guzhinen dhe dollapin tek dhoma e gjumit e ciftit.Cmimi 30.000 leke i padiskutueshem.Nr kontakti 0698245644

dyqan me qera

Sipas marreveshjes - () - 09/04/2017

Jepet me qera dyqan te komuna e parisit me siperfaqe 28m2.Eshte 30m i spostuar ne rruge dytesore prane ehw.I pershtatshem x zyra,dentist,berber,parukeri etj.Cmimi 25.000 leke i padiskutueshem.Nr kontakti 0698245644

MATERIALE NDERTIMI

Sipas marreveshjes - () - 03/04/2017

SHES MATERIALE NDERTIMI PER MBYLLJE BIZNESI 1.BINARE SUEDEZ NE GJENDJE SHUME TE MIRE 700COPE 2.PUNTELA 500COPE 3.VIBRATOR BENZINE 1COPE 4.VINC 1TON 1COPE,2TON 1COPE 5.DERRASA 10CE ,16M3 NUMER KONTAKTI 0698245644 TIRANE

materiale ndertimi

Sipas marreveshjes - () - 01/03/2017

shes maeriale ndrtimi per mbyllje biznsi.. 1.skela betoni 60 cifte te kompletuara me vida.. 2.puntela 600cope .. 3.betoforma 50ce ,50cope ,30cm 50cope,25cm 50cope... 4.binare maqedones ne gjendje shume te mire 800cope .. 5.vinc 2ton 1cope, dhe 1ton 1cope.te gjitha materialet jane ne gjendje shume te...

Emergjencës huadhënës kredi Këtu (aplikoni tani)

Emergjencës huadhënës kredi Këtu (aplikoni tani)

() - 24/01/2017

A keni nevojë për të holla urgjente? të marrë hua të holla të shpejtë, kur keni nevojë urgjentisht, ajo është më e lehtë se sa mendoni. Ne ofrojmë shërbime efikase dhe të besueshme. Ky vend j drejtë. na e-mail tani në: (buko36@mail.ru) na dërgoni në vijim: Emri: Shuma e kredive: Duration: Falemnd...

Parr shpk è alla ricerca di un Help Desk

Sipas marreveshjes - () - 10/01/2017

PARR Sh.p.K, società di outsourcing che offre servizi di Credit Management e Customer Operation Management ad aziende di grandi dimensioni, ricerca per lo sviluppo della propria area “ICT” 1 Help Desk. Si richiede: - Ottima conoscenza dei sistemi operativi Microsoft Windows XP –Windows 7- Windows ...

Pajisje Pasticerie

Pajisje Pasticerie

6.50 Euro € - () - 09/12/2016

Ekspozitor pasticerie italian pothuaj i ri me xham te temperuar 2.200 euro Banak multifunksional italian puthuaj i ri me dhoma frigoriferike 1.800 euro Furre pasticerie e perdorur me gaz me turbo me kapacitet deri ne 12 tava2.000 euro Mikser i perdorur tre fazor 20 kg 500 euro Per bleres serioz qe...

Shtepi private

20000.00 Euro € - () - 16/11/2016

R.Todi Shkurti,Prane kompleksit Grand, jepet me qera Shtepi Private, 100m2, kuzhine e kompletuar, 2 dhoma, 1 banjo, oborr, baçe, vend për makinë,Mobilim i pjesshem. 20000 Lekë /totali/muaj, i padiskutueshem. Kontaktoni: 0696040026.

In ricerca dei operatori

In ricerca dei operatori

Sipas marreveshjes - () - 03/11/2016

Societa nuova, cerca operatori call center forex, con e senza esperienza. si richiede la buona padronanza della lingua italiana, dinamismo e voglia di fare. Per maggiori informazioni contattateci tramite email/telefono. Ifs.recruting@gmail.com / Tel: 0696693059

SSD SANDIKS  EXTREM 480 GB    24.000 LEK

SSD SANDIKS EXTREM 480 GB 24.000 LEK

170.00 Euro € - () - 29/10/2016

SSD SANDIKS EXTREM 480 GB 24.000 LEK Per me shume klikoni linkun e meposhtem! http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16820171753 Ky produkt ka 12 muaj Garanci! “R&R” Computer Service Rr Islam Alla Rr Kavajes. Tirane Tel: +355 67 4054018 Tel: +355 69 43 39723 Mail:info@crs.a...