Search results

Ndaj sipas.: Newly listed | Lower price first | Higher price first

Okazion 1+1 Sarande

43000.00 Euro € - () - 24/08/2017

Shitje Apartament 1+1,71.5 m2, kati i IV, pa ashensor me pamje nga deti. Cmimi 43000 euro i diskutushem. Apartamenti eshte me dokumenta te rregullta dhe brenda vijes se verdhe te percaktuar nga bashkia. Per info te me terjshme : kontaktoni ne viber ne nr 0695566596 ose tel ne ne 0682150616

  • 1