In ricerca dei operatori

In ricerca dei operatori

Sipas marreveshjes - () - 03/11/2016

Societa nuova, cerca operatori call center forex, con e senza esperienza. si richiede la buona padronanza della lingua italiana, dinamismo e voglia di fare. Per maggiori informazioni contattateci tramite email/telefono. Ifs.recruting@gmail.com / Tel: 0696693059

Ofrojme pune

Sipas marreveshjes - () - 18/10/2016

IFS kerkon Agjent Financiar ne Tirane me njohuri te gjuhes italiane. Nese je i afte ne komunikim dhe ke ekperience te meparshme ne Telemarketing behu pjese e nje kompanie serioze dhe te fuqishme ne treg !! Cfare kerkohet : - Aftesi te mira komunikimi - Gjuhe e folur Italisht - Disponibilitet pune Fu...

  • 1