Banesë Me Qera

Ndaj sipas.: Newly listed | Lower price first | Higher price first

ELBASAN Jepet me qera nje shtepi per Studente (vajza) per vetem tridhjete mije leke (te vjetra) ne m

Sipas marreveshjes - () - 05/09/2017

Jepet me qera nje shtepi per Studente (vajza) per vetem tridhjete mije leke (te vjetra) ne muaj per secilen . Ky apartament është i mirëorganizuar në mënyrë racionale .Apartamenti ndodhet ne katin e dyte, ne lagjen Vullnetari , VETEM 7 MIN LARG UNV "ALEKSANDER XHUVANI". Per me teper kuntakton...

dyqan me qera

25000.00 Euro € - () - 08/05/2017

jap me qera dyqan 25m2 ne rrugen Komuna e Parisit,kati i pare, i pershtatshem per zyra,dentist,berber,floktore etj. Dyqani ndodhet 30m larg rruges kryesore .cmimi eshte 25000leke

dyqan me qera

15.00 Euro € - () - 08/05/2017

jap me qera dyqan 30m2 ne rrugen Komuna e Parisit,kati i pare, i pershtatshem per zyra,dentist,berber,floktore etj. Dyqani ndodhet 30m larg rruges kryesore

shtepi me qera

Sipas marreveshjes - () - 09/04/2017

Jepet me qera apartament 2+1 .pallati ngjitur me caffe vogue ne komune te parisit me siperfaqe 100m2.Eshte ne rruge kat te 6te ,me ashensor,pallat i ri.I pamobiluar.Ka te moiluar vec guzhinen dhe dollapin tek dhoma e gjumit e ciftit.Cmimi 30.000 leke i padiskutueshem.Nr kontakti 0698245644

dyqan me qera

Sipas marreveshjes - () - 09/04/2017

Jepet me qera dyqan te komuna e parisit me siperfaqe 28m2.Eshte 30m i spostuar ne rruge dytesore prane ehw.I pershtatshem x zyra,dentist,berber,parukeri etj.Cmimi 25.000 leke i padiskutueshem.Nr kontakti 0698245644

banes me qera

Sipas marreveshjes - () - 13/02/2017

kerkoj banes me qera me afat te shkurter prej 20.02 deri 25.02 ne Prizren

BANES ME QIRA ARBERIA -KOMPLEKSI MOLLA-PERBALL AMBASADES AMERIKANE

BANES ME QIRA ARBERIA -KOMPLEKSI MOLLA-PERBALL AMBASADES AMERIKANE

400.00 Euro € - () - 29/12/2016

Lëshoj Banes me Qera në lagjën Arbëria përball Ambasadës Amerikane kompleksi "Molla" Banesa është në katin e III, ka 94m2, salloni me kuzhinë, dy dhoma të gjumit, banjon, koridore, dy ballkona, komplet e mobiluar. Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon, Cmimi 400 Euro. Nëse bëhet kontrata ...

Kerkoje bashkebanuese

180.00 Euro € - () - 05/12/2016

Kerkoje 1 ose 2 bashkebanuese te punesuara. Banesa gjindet ne lagjen Arberia ish Dragodan,menjehere mbrapa Ministrise se Shendetesise.Ka kushte shume te mira per banim,posedon nje dhome fjetjeje,1 sallon me kuzhine,korridor ,banjo dhe ballkon. Eshte ne katin e peste dhe nuk ka ashensor

Shtepi private

20000.00 Euro € - () - 16/11/2016

R.Todi Shkurti,Prane kompleksit Grand, jepet me qera Shtepi Private, 100m2, kuzhine e kompletuar, 2 dhoma, 1 banjo, oborr, baçe, vend për makinë,Mobilim i pjesshem. 20000 Lekë /totali/muaj, i padiskutueshem. Kontaktoni: 0696040026.

  • 1