Patundshmëri

Ndaj sipas.: Newly listed | Lower price first | Higher price first

Ana Konstruksion

Ana Konstruksion

1100.00 Euro € - () - 20/11/2017

"ANA CENTER" ! Bulevardi Blu Kamez, perballe shkolles se mesme "Ibrahim Rugova." HAPET SE SHPEJTI Ne Kamez, Bulevardi Blu, hapet se shpejti qendra multi funksionale "ANA CENTER", pjese e rrjetit ANA GROUP. Kjo qender ofron të gjitha kushtet dhe elementët bashkëkohore për konsumatorin dhe do te ket...

#FORSALE

#FORSALE

450.00 Euro € - () - 20/11/2017

Shesim apartamente Apartament 2+1, siperfaqja 98 m2 Apartament 2+1, siperfaqja 103 m2 Apartament 2+1, siperfaqja 110 m2 Apartament 3+1, siperfaqja 143 m2 Apartament 1+ 1, siperfaqja 59 m2 Apartament 1+1, siperfaqja 62 m2

DYQANE NE SHITJE

DYQANE NE SHITJE

1100.00 Euro € - () - 16/11/2017

SHITEN DYQANE Dyqan me siperfaqe 60 m2 Dyqan me siperfaqe 380 m2.

SHITEN DYQANE

SHITEN DYQANE

1100.00 Euro € - () - 16/11/2017

Dyqan me siperfaqe 40 m2 Dyqan me siperfaqe 70 m2 Dyqan me siperfaqe 90 m2 Dyqan me siperfaqe 150 m2 Dyqan me siperfaqe 250 m2. Dyqan me siperfaqe 400 m2. Te gjitha ambjentet jane pjese e qendres tregtare ANA CENTER. Te pershtatshme per zyra, dyqane, klinika, bare, restorante, supermarket etj...!

Apartamente ne shitje

Apartamente ne shitje

450.00 Euro € - () - 16/11/2017

Apartament 2+1, siperfaqja 98 m2 Apartament 2+1, siperfaqja 103 m2 Apartament 2+1, siperfaqja 110 m2 Apartament 3+1, siperfaqja 143 m2 Apartament 1+ 1, siperfaqja 59 m2

ELBASAN Jepet me qera nje shtepi per Studente (vajza) per vetem tridhjete mije leke (te vjetra) ne m

Sipas marreveshjes - () - 05/09/2017

Jepet me qera nje shtepi per Studente (vajza) per vetem tridhjete mije leke (te vjetra) ne muaj per secilen . Ky apartament është i mirëorganizuar në mënyrë racionale .Apartamenti ndodhet ne katin e dyte, ne lagjen Vullnetari , VETEM 7 MIN LARG UNV "ALEKSANDER XHUVANI". Per me teper kuntakton...

Okazion 1+1 Sarande

43000.00 Euro € - () - 24/08/2017

Shitje Apartament 1+1,71.5 m2, kati i IV, pa ashensor me pamje nga deti. Cmimi 43000 euro i diskutushem. Apartamenti eshte me dokumenta te rregullta dhe brenda vijes se verdhe te percaktuar nga bashkia. Per info te me terjshme : kontaktoni ne viber ne nr 0695566596 ose tel ne ne 0682150616

dyqan me qera

25000.00 Euro € - () - 08/05/2017

jap me qera dyqan 25m2 ne rrugen Komuna e Parisit,kati i pare, i pershtatshem per zyra,dentist,berber,floktore etj. Dyqani ndodhet 30m larg rruges kryesore .cmimi eshte 25000leke

dyqan me qera

15.00 Euro € - () - 08/05/2017

jap me qera dyqan 30m2 ne rrugen Komuna e Parisit,kati i pare, i pershtatshem per zyra,dentist,berber,floktore etj. Dyqani ndodhet 30m larg rruges kryesore

shtepi me qera

Sipas marreveshjes - () - 09/04/2017

Jepet me qera apartament 2+1 .pallati ngjitur me caffe vogue ne komune te parisit me siperfaqe 100m2.Eshte ne rruge kat te 6te ,me ashensor,pallat i ri.I pamobiluar.Ka te moiluar vec guzhinen dhe dollapin tek dhoma e gjumit e ciftit.Cmimi 30.000 leke i padiskutueshem.Nr kontakti 0698245644

dyqan me qera

Sipas marreveshjes - () - 09/04/2017

Jepet me qera dyqan te komuna e parisit me siperfaqe 28m2.Eshte 30m i spostuar ne rruge dytesore prane ehw.I pershtatshem x zyra,dentist,berber,parukeri etj.Cmimi 25.000 leke i padiskutueshem.Nr kontakti 0698245644

banes me qera

Sipas marreveshjes - () - 13/02/2017

kerkoj banes me qera me afat te shkurter prej 20.02 deri 25.02 ne Prizren