Lancia ypsylon

Lancia ypsylon

1500.00 Euro € - () - 24/04/2017

Shitet Lancia Ypsylon,viti 2003,1.2Benzine,Kondicioner,gjendja perfekte motorrike dhe xhenerike.Amortizatore dhe goma te reja.Dokumentat te pagura deri ne Mars 2018.

lancia ypsylon

lancia ypsylon

1400.00 Euro € - () - 17/11/2016

Lancia ypsylon 1.2 benxin 2003 . Ne gendje shume te mire xhenerike dhe motorike . E mbajtur nga femer . Shitet ose nderrohet me makine me kamjo automatike duke shtuar diferencen.0682015626

Nissan Navara

Nissan Navara

12000.00 Euro € - () - 10/10/2016

Nissan Navara 2.5 diesel viti 2005 150000km 12000euro cel:0693557431

Mercedes Benz E-class

Mercedes Benz E-class

25000.00 Euro € - () - 10/10/2016

Mercedes Benz E-class 350 benzin 100000km viti 2009 25000euro cel:0693557431

Shes Mitsubishi Colt

1500.00 Euro € - () - 31/08/2016

Shes Autoveture Modeli Mitsubishi Colt,ngjyra e bardhe,me benzine, viti i prodhimit 1995,me kamjo manuale. Letrat i ka te paguara deri ne 21-04-2017. Vendndodhja Tirane

Shes

1500.00 Euro € - () - 31/08/2016

Shes Autoveture Modeli Mitsubishi Colt,ngjyra e bardhe,me benzine, viti i prodhimit 1995,me kamjo manuale.

  • 1