Search results

Ndaj sipas.: Newly listed | Lower price first | Higher price first

Software Engineer

Sipas marreveshjes - () - 29/09/2017

Job Title: Software Developer Needed (Python, Java, C++) on Linux Platform Location: NE Minneapolis, MN - Prishtina, Kosovo Career Level: Experienced Description: We are looking for a talented, logical and critical thinking individual who is capable of analyzing issues and digging into the root c...

ELBASAN Jepet me qera nje shtepi per Studente (vajza) per vetem tridhjete mije leke (te vjetra) ne m

Sipas marreveshjes - () - 05/09/2017

Jepet me qera nje shtepi per Studente (vajza) per vetem tridhjete mije leke (te vjetra) ne muaj per secilen . Ky apartament është i mirëorganizuar në mënyrë racionale .Apartamenti ndodhet ne katin e dyte, ne lagjen Vullnetari , VETEM 7 MIN LARG UNV "ALEKSANDER XHUVANI". Per me teper kuntakton...

Shiten Mobilje Lokali

Shiten Mobilje Lokali

1200.00 Euro € - () - 27/08/2017

Shiten Mobilje Lokali:Banak,4 Komplete tavoline me nga 4 karrige, 5komplete tavoline te uleta me 2kolltuqe dopio+pupa 150.000 leke.Cel:0692168231.Vlore

Mes taip pat užsiimame paskolomis iki R150 000

Mes taip pat užsiimame paskolomis iki R150 000

9787.00 Euro € - () - 24/08/2017

Mes siūlome paskolas mažomis palūkanų normomis. Verslo paskolos ir asmeninės paskolos yra prieinamos. Jei esate skolintoje ir jums reikia paskolos, praneškite mums, net jei esate blogas kreditas, mes vis dar siūlome jums paskolą, nes mes paskutinė autobusų stotelė finansinės pagalbos .. Pastaba: mes...

Reikia asmeninės paskolos?

Reikia asmeninės paskolos?

76968.00 Euro € - () - 24/08/2017

Vyrai, naudodamiesi metodu, gaudavo rutulį, išpjaustytą įvairiose vietose, po kelių valandų, o nuo tos dienos, kai įvyksta daugybė kartų. Dette išgirsk, kad galėtum pasiekti bent trenerio viduryje. Visi suinteresuotieji kandidatai turėtų grįžti į mane elektroniniu paštu arba telefonu, norėdami gauti...

Reikia verslo paskolos?

Reikia verslo paskolos?

76968.00 Euro € - () - 24/08/2017

Velkommen til legit lån service for its alle problemer vedrørende lånet løser mellem en korort periode en lav rente en sjelden en varighet meri en 2 hår. Hå er du som venter på søke nå og løse ditt problema eller starte en forretning med lån betalende av ulike Sąskaitos tiesiog rašykite mums per Sus...

Okazion 1+1 Sarande

43000.00 Euro € - () - 24/08/2017

Shitje Apartament 1+1,71.5 m2, kati i IV, pa ashensor me pamje nga deti. Cmimi 43000 euro i diskutushem. Apartamenti eshte me dokumenta te rregullta dhe brenda vijes se verdhe te percaktuar nga bashkia. Per info te me terjshme : kontaktoni ne viber ne nr 0695566596 ose tel ne ne 0682150616

Artizanal

Artizanal

Sipas marreveshjes - () - 10/07/2017

Punime te ndryshme me dru, Artizanal

dyqan me qera

25000.00 Euro € - () - 08/05/2017

jap me qera dyqan 25m2 ne rrugen Komuna e Parisit,kati i pare, i pershtatshem per zyra,dentist,berber,floktore etj. Dyqani ndodhet 30m larg rruges kryesore .cmimi eshte 25000leke

dyqan me qera

15.00 Euro € - () - 08/05/2017

jap me qera dyqan 30m2 ne rrugen Komuna e Parisit,kati i pare, i pershtatshem per zyra,dentist,berber,floktore etj. Dyqani ndodhet 30m larg rruges kryesore

Lancia ypsylon

Lancia ypsylon

1500.00 Euro € - () - 24/04/2017

Shitet Lancia Ypsylon,viti 2003,1.2Benzine,Kondicioner,gjendja perfekte motorrike dhe xhenerike.Amortizatore dhe goma te reja.Dokumentat te pagura deri ne Mars 2018.

Kurse për AutoCAD dhe ArchiCAD

Sipas marreveshjes - () - 11/04/2017

Kurse për AutoCAD dhe ArchiCAD