Search results

Ndaj sipas.: Newly listed | Lower price first | Higher price first

Artizanal

Artizanal

Sipas marreveshjes - () - 10/07/2017

Punime te ndryshme me dru, Artizanal

dyqan me qera

25000.00 Euro € - () - 08/05/2017

jap me qera dyqan 25m2 ne rrugen Komuna e Parisit,kati i pare, i pershtatshem per zyra,dentist,berber,floktore etj. Dyqani ndodhet 30m larg rruges kryesore .cmimi eshte 25000leke

dyqan me qera

15.00 Euro € - () - 08/05/2017

jap me qera dyqan 30m2 ne rrugen Komuna e Parisit,kati i pare, i pershtatshem per zyra,dentist,berber,floktore etj. Dyqani ndodhet 30m larg rruges kryesore

Lancia ypsylon

Lancia ypsylon

1500.00 Euro € - () - 24/04/2017

Shitet Lancia Ypsylon,viti 2003,1.2Benzine,Kondicioner,gjendja perfekte motorrike dhe xhenerike.Amortizatore dhe goma te reja.Dokumentat te pagura deri ne Mars 2018.

Kurse për AutoCAD dhe ArchiCAD

Sipas marreveshjes - () - 11/04/2017

Kurse për AutoCAD dhe ArchiCAD

Kurse per Kompjuterë

Kurse per Kompjuterë

Sipas marreveshjes - () - 11/04/2017

Kurse per Kompjuterë Nr i tel: 044/213-937

shtepi me qera

Sipas marreveshjes - () - 09/04/2017

Jepet me qera apartament 2+1 .pallati ngjitur me caffe vogue ne komune te parisit me siperfaqe 100m2.Eshte ne rruge kat te 6te ,me ashensor,pallat i ri.I pamobiluar.Ka te moiluar vec guzhinen dhe dollapin tek dhoma e gjumit e ciftit.Cmimi 30.000 leke i padiskutueshem.Nr kontakti 0698245644

dyqan me qera

Sipas marreveshjes - () - 09/04/2017

Jepet me qera dyqan te komuna e parisit me siperfaqe 28m2.Eshte 30m i spostuar ne rruge dytesore prane ehw.I pershtatshem x zyra,dentist,berber,parukeri etj.Cmimi 25.000 leke i padiskutueshem.Nr kontakti 0698245644

banese me qera

Sipas marreveshjes - () - 09/04/2017

Jepet me qera dyqan te komuna e parisit me siperfaqe 32m2.Eshte 30m i spostuar ne rruge dytesore prane ehw.I pershtatshem x zyra,dentist,berber,parukeri etj.Cmimi 18.000 leke i padiskutueshem.Nr kontakti 0698245644

KURSE PËR AUTOCAD DHE ARCHICAD

Sipas marreveshjes - () - 03/04/2017

Kurse intenzive dhe të rregullta për AutoCAD dhe ArchiCAD Kursi eksluzivisht praktikë www.shkollainformatika.com Mob: 044/213-937

MATERIALE NDERTIMI

Sipas marreveshjes - () - 03/04/2017

SHES MATERIALE NDERTIMI PER MBYLLJE BIZNESI 1.BINARE SUEDEZ NE GJENDJE SHUME TE MIRE 700COPE 2.PUNTELA 500COPE 3.VIBRATOR BENZINE 1COPE 4.VINC 1TON 1COPE,2TON 1COPE 5.DERRASA 10CE ,16M3 NUMER KONTAKTI 0698245644 TIRANE

Kurse për AutoCAD dhe ArchiCAD

Free - () - 03/04/2017

Organizojm kurse intenzive dhe te rregullta për AutoCAD dhe ArchiCAD www.shkollainformatika.com Mob: 044/213-937